Technika

• Instalacje fotowoltaiczne we Wrocławiu - fachowe doradztwo i montaż

Voltage to firma, która od wielu lat wykonuje instalacje fotowoltaiczne. Wrocław to jej główny teren pracy, ponieważ to tam znajduje się główna siedziba firmy. Zastanawiasz się, czy warto zainwestować w instalacje fotowoltaiczne? Porozmawiaj ze specjalistami z Wrocławskiej firmy Voltage, którzy pomogą Ci dobrać najlepszą instalację, zgodną z twoimi potrzebami i możliwościami finansowymi. Firma wspiera swojego klienta na każdym etapie inwestycji - doradza i tłumaczy, wykonuje wizję lokalną, sporządza projekt oraz przedstawia szacunkowy czas zwrotu inwestycji. Oczywiście montaż instalacji fotowoltaicznych to również zadanie dla profesjonalistów - firma Voltage montuje instalacje w sposób be..

przejdź do strony www firmy: Bezpieczne instalacje fotowoltaiczne z Wrocławia.

Voltage Adam Kwaśniewski
Chałupnicza 61/16, 51-503 Wrocław
dolnośląskie
503 076 376

• Urządzenia do dystrybucji napojów. Nowoczesne witryny barowe.

IBC POLSKA F&P S.A. to firma prowadząca sprzedaż urządzeń gastronomicznych, do dystrybucji napojów gazowanych i niegazowanych, a także chłodniczych witryn barowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży HoReCa oraz stałemu rozwojowi, przedsiębiorstwo utworzyło również własne studio projektowe. To rozwiązanie, które pozwala na tworzenie indywidualnych realizacji kolumn do piwa, a nawet całych aranżacji barów. Wśród klientów IBC są przede wszystkim właściciele restauracji i kawiarni. W wysokiej jakości wyposażenie zaopatrują się także stacje paliw, czy minibrowary. Szczególnie popularnym produktem są witryny barowe, przeznaczone do sprzedaży napojów butelkowanych. Atrakcyjny wyglą..

przejdź do strony www firmy: Witryny barowe

IBC POLSKA F&P S.A.
Łosice 25, 55-095 Mirków
dolnośląskie
713 380 680

• Rower elektryczny z wyświetlaczem i inne wyposażenie

Każdy, kto jeździ rowerem elektrycznym, wie, jak ważne jest porządne wyposażenie w niezbędne części potrzebne w dłuższe trasy, jakie pokonuje jednoślad. Display to inaczej wyświetlacz do roweru elektrycznego i jest jego istotnym elementem. Służy jako zabezpieczenie oraz jako stacyjka on/off. Firma Eładowarki z Zielonej góry poleca niezawodne i oryginalne wyświetlacze do roweru takich firm jak Bosch, Shimano czy BMZ. Wyświetlacze doskonale radzą sobie w trudnych warunkach pogodowych, w pełnym słońcu odczyt wyświetlacza jest bezproblemowy. Intuicyjna obsługa i niewielkie rozmiary urządzenia sprawiają, że jest wygodny w użytkowaniu. Wyświetlacz do roweru elektrycznego Bosch posiada opcję pob..

przejdź do strony www firmy: wyświetlacz do Roweru Elektrycznego

Eładowarki
Mieszka I 7/A, 65-040 Zielona Góra
lubuskie
692 757 005